Specjalista ds. podatków

BoomBit S.A.,Опубликовано 5 месяцев назад

Полная занятость

Договорная

Гданьск

Jesteśmy BoomBit - międzynarodowym producentem, wydawcą gier mobilnych oraz jedną z największych polskich spółek z branży. Specjalizujemy się w produkcji oraz wydawaniu gier Hyper-Casual, Mid-Core i Driving Simulator. W tytuły takie jak “Darts Club”, “Ramp Car Jumping” i “Hunt Royale” grają codziennie miliony fanów.

Działamy na rynku globalnym, produkując gry w formule free-to-play (F2P) na największe mobilne systemy operacyjne, tj. iOS (Apple App Store) oraz Android (Google Play), a także na platformę Nintendo Switch. Od początku działalności związanej z rynkiem gier mobilnych (tj. od 2010 roku) nasza Grupa wydała kilkaset gier, które zostały pobrane ponad 1 mld razy.

Na nasz międzynarodowy zespół składa się ponad 320 doświadczonych pasjonatów i każdy z nich ma okazję nie tylko rozwijać się i wpływać na losy firmy, ale też kształtować swój własny sukces!

На какие задачи (обязанности)?
  • Kontrola kwalifikacji zdarzeń gospodarczych oraz dokumentów pod kątem prawidłowości rozliczeń podatkowych, w tym CIT, VAT i WHT

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT i CIT, informacji WHT

  • Weryfikacja i uzgodnienia sald kont dotyczących rozliczeń podatkowych

  • Kalkulacja i rozliczanie podatku u źródła (WHT)

  • Przygotowywanie dokumentacji cen transferowych

  • Rozliczanie ulg technologicznych oraz ich dokumentacja - B+R i IP Box

  • Śledzenie zmian w przepisach podatkowych i informowanie o nich,  szczególnie  o tych mogących mieć wpływ na rozliczenia firmy

  • Współpraca z urzędami skarbowymi oraz doradcami podatkowymi

  • Tworzenie wewnętrznych rozwiązań w zakresie stosowania prawa podatkowego

Какого профессионала ищем?
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, podatki

  • Mile widziana rozpoczęta ścieżka zdobywania kwalifikacji zawodowych - doradca podatkowy, biegły rewident

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość przepisów podatkowych, rachunkowości oraz umiejętności stosowania ich w praktyce

  • Znajomość obsługi programów pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie (min.B2)

  • Proaktywna postawa, nastawienie na samodzielne poszukiwanie rozwiązań, zdolności organizacyjne, samodzielność

Почему у нас приятно работать?
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności

  • Możliwość rozwoju w nowoczesnej branży gier mobilnych

  • Prywatna opieka medyczna

  • Bezpośrednią komunikację z przełożonymi, niekorporacyjną kulturę pracy,

  • Możliwość pracy zdalnej, hybrydowej lub przychodzenia do biura – Ty decydujesz. W biurze dbamy o wszystkie środki bezpieczeństwa,

  • Elastyczne godziny pracy. Zaczynamy między 7:00 a 10:00 – wedle życzenia

  • Bezpłatne miejsca parkingowe przy naszym biurze, Komunikacja miejska w bliskim sąsiedztwie – 2 minuty spacerem od przystanku autobusowego

  • Ładne biuro w Gdańsku z ogrodem, miejscem na rowery, z prysznicem i w pełni wyposażoną kuchnią

  • Spotkania integracyjne z Twoim zespołem – darmowa zabawa, ale tylko jeśli będziesz miał ochotę!

  • Zapewniamy narzędzia pracy (komputer, ekran itp.) – wszystko co niezbędne, aby Twoja praca była dobrze wykonana

  • Atmosfera dzielenia się wiedzą

  • Tenis stołowy, gry planszowe, drużyna piłkarska czy grille latem? Nie ma problemu!

  • Fajni, kreatywni ludzie, dzięki którym Twoja praca będzie przyjemniejsza

  • Międzynarodowy zespół

Data Processing Notice (Ongoing recruitment process and future recruitment process)

BoomBit S.A.

Тип компании: developer

Сотрудники: 201-500

Платформы: Mobile, iOS, Android, Console

Все вакансии BoomBit S.A.
Join our Discord!
Find out about new Accountant jobs on Discord
join
@ingamejobfeed
узнавайте о новых вакансиях Accountant в Telegram
Подписаться