3D Animator

AB Games,Posted 3 weeks ago

Middle

Full time

Negotiable

Remote

Запрошуємо 3D Animator (UNITY) до нашої команди, яка працює над розробкою hidden object гри у казуальній стилістиці  з 2D ізометричною мапою та 3D персонажами.

What are you working on?
  • Genres: Puzzle, Casual
  • Platforms: iOS, Android, Mobile
For which tasks (responsibilities)?
  • Створення, інтеграція та налаштування анімацій 3д персонажів в юніті (основна маса моделей персонажів – до 2к вершин; також інколи будуть задачі на прості анімації 3д предметів або з 3д предметами).

  • Оптимізація ресурсів.

What kind of professional are we looking for?
  • Хороші навички з 3д-анімування персонажів включно із ріггінгом; персонажі мають виглядати “живими”.

  • Unity, texturing, uv mapping, blend tree animations, Maya, Rigging.

  • Розуміння стилістики “під реалізм” (без значного утрування деталей).

Буде плюсом:

  • Досвід роботи з GitFlow.

  • Уміння моделювати.

  • Уміння анімувати моделі з високою кількістю полігонів.

Why do we enjoy working here?
  • Брати участь у створенні нового проєкту у жанрі free-to-play HOPA.

  • Роботу у команді професіоналів, які люблять створювати ігри.

  • Гідний рівень оплати.

  • Відкритість до ваших ідей, можливість розвивати вдалі у наших іграх.

  • Можливість працювати віддалено.

  • Гнучкий графік початку та закінчення робочого дня.

The selection process
  • Знайомство з HR Manager/Recruiter (google meet).

  • Тестове завдання.

  • Cпівбесіда з Лідом, Technical Artist та Продюсером проєкту (google meet).

AB Games

Company type: other, product

Employees: 51-200

Platforms: Mobile, Social, iOS, Android

Genres: Adventure, Puzzle, Casual

View all vacancies from AB Games
Join our Discord!
Find out about new 3D Animator jobs on Discord
join
@ingamejob_art
keep up to date with new job offers 3D Animator on Telegram
Subscribe

Similar job opportunities

Decartel

Remote

Posted 4 days ago

Negotiable

Part time

Decartel

Remote

Senior

Negotiable

Part time

4A Games

Kyiv