Company type: product, developer, publisher
Employees: 201-500
Office(s): Kyiv
Platforms: PC, Console
Genres: Action, Role-playing, Strategy, Shooter

GSC Game World

"Ми любимо ігри, граємо в ігри, створюємо ігри. Будуємо світи своєї мрії для мільйонів гравців — такими, щоб про них хотілося розповісти!

Свій шлях студія почала в 1995 році у Києві. Вже за 6 років, вперше розпочалися віртуальні баталії на полях “Cossacks: European Wars” — нашого першого проєкту, який захопив увагу гравців з усього світу. Гра зібрала високі оцінки міжнародних критиків, номінацію на звання найкращої RTS року від видання Computer Games Magazine, а загальна кількість проданих копій сягнула 2,5 мільйона у 2005 році. Історична стратегія утворила навколо себе віддану спільноту, стала локальною кіберспортивною дисципліною, а згодом отримала 2 повноцінних продовження та численні доповнення.

Особливим моментом в нашій історії є створення всесвіту S.T.A.L.K.E.R. — альтернативної історії Зони Відчуження Чорнобильскої АЕС. Похмурий та небезпечний, повний незбагненних аномалій радіоактивний світ лише за перший рік свого існування привабив понад 2 мільйони гравців зі всього світу, а перша частина трилогії, S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl, отримала нагороду за найкращу ігрову атмосферу 2007 року від видання GameSpot. За декілька років, серія отримала два офіційних сюжетних доповнення, а всесвіт — велику та міцну фанатську спільноту, що невпинно його підтримує та доповнює своєю творчістю. Починаючи з року релізу і до сьогодні, виникають засновані на всесвіті Зони страйкбольні клуби та рольові змагання під загальною назвою StalkerStrike, а косплеєрів у тематичних сталкерських комбінезонах можна помітити на більшості фестивалів. За мотивами всесвіту опубліковано сотні фанатських оповідань і літературних творів, відзнято десятки короткометражних фільмів, а нові модифікації оригінальної трилогії та їх популярність щороку вражають відданістю фан-спільноти. Станом на 2022 рік, понад 16 мільйонів сталкерів придбали свої офіційні перепустки до Зони.

На додаток до розробки, з 2004 року GSC Game World — міжнародний видавець, а наше портфоліо містить 15 проєктів:

Codename: Outbreak;

Hover Ace: Combat Racing Zone;

FireStarter;

Alexander;

Heroes of Annihilated Empires;

Серія Cossacks;

Серія American Conquest;

Серія S.T.A.L.K.E.R.

Відчуваючи невпинний ентузіазм та щиру любов до всесвіту від прихильників, ми відкрили нову і найамбітнішу сторінку нашої історії. S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl — пряме продовження оригінальної трилогії. Задля створення пригоди нового покоління у знайомому світі, ми використовуємо найсучасніші технології рушію Unreal Engine 5 та захоплення рухів, для якої створили найбільшу мокап-студію в Україні. З моменту початку роботи над проєктом, наша команда здійснювала регулярні експедиції до Чорнобильської Зони Відчуження, щоб за допомогою фото-скану та фотограмметрії дбайливо перенести її неповторну атмосферу та елементи в ігровий світ.

Наразі, наша команда складається з сотень відданих своїй справі талантів з кожного куточку України та сусідніх країн, значна частина з яких починала свій ігровий шлях з перших проєктів саме нашої студії. З початком повномасштабного нападу РФ на Україну, було створено додаткову студію нашої компанії у Празі. Розробка нової частини серії S.T.A.L.K.E.R. триває у партнерстві з Microsoft, а реліз запланований на 2023 рік на ПК, Xbox X/S. Також гра буде доступна з першого дня у Game Pass."

Photos of GSC Game World

Products of GSC Game World