VFX Artist

Filancy,Opublikowany 5 miesięcy temu

Senior

Freelance

Do ustalenia

Praca zdalna

Для мобільної гри з механікою CastleFight потрібен vfx-художник для аутсорсної роботи над ефектами.
Механіка проекту ґрунтується на класичному Castle Fight. Проект включає як PvP-режим (битви 1 на 1), так і PvE-режим (сюжетна кампанія і битви з босами). Також є елемент ККI.

Nad czym pracować?
  • Nazwa projektu (ów): Battle of Legends
  • Gatunek: Gry strategiczne
  • Platformy : Mobile, iOS, Android
Wielkość i struktura zespołu?

15

Na jakie zadania (obowiązki)?

Створення та оптимізація внутрішньоігрових візуальних ефектів у середовищі Unity.

Jakiego specjalisty szukamy?
  • досвід роботи у сфері розробки ігор (3 роки);

  • досвід роботи над ігровими проектами як vfx-художник;

  • вміння оптимізувати ефекти з урахуванням обмежень мобільних пристроїв;

  • вміння працювати над ефектами з масштабованими змінними (наприклад, із змінною дистанцією до мети);

  • гарне почуття динаміки, таймінгів та стилю.

Dlaczego u nas przyjemno pracować ?
  • унікальний продукт готовий до запуску;

  • відкриту команду, яка цінує зворотній зв’язок та сприяє професійному та особистому розвитку;

  • конкурентну оплату за виконану роботу.

Filancy

Rodzaj firmy: product, developer

Pracownicy: 11-50

Platformy : iOS, Android

Gatunek: Gry fabularne, Gry strategiczne

Wszystkie oferty pracy Filancy
Join our Discord!
Find out about new Visual Effects Artist jobs on Discord
join
@ingamejob_art
dowiedz się o nowych ofertach pracy Visual Effects Artist w Telegram
Subskrybuj