Game Developer (Unreal Engine 5, C++)

Reveal Studios,Opublikowany 10 miesięcy temu

Do ustalenia

Praca zdalna

Ми – Reveal Studios, невелика команда розробників, на даному етапі у пошуках розробника для нашого основного проекту. Наш проект - це атмосферна Action-RPG, де процес поділений на сесії, в яких гравцям треба буде створювати зброю та заклинання, виживати та зачищати данжі. Гра в сеттингу слов'янського фолку з елементами містики. Нам не так важливий рівень твого досвіду, скільки твої якості та вміння працювати в команді, креативно підходячи до вирішення проблем.

Nad czym pracować?
  • Gatunek: Gry akcji, Gry przygodowe, Gry fabularne
  • Platformy : PC
Na jakie zadania (obowiązki)?
  • Розробка та введення нових ігрових механік;

  • Створення додаткових інструментів на базi UE5;

  • Дебаггінг, оптимізація проекту.

Jakiego specjalisty szukamy?
  • Хороше знання C++;

  • Досвід роботи з UE5 (Blueprints, C++);

  • Наявність хоча б одного завершеного проекту.

Will be a plus :

  • Досвід роботи із графікою (Шейдери, VFX);

  • Великий ігровий досвід (Survival, Action-RPG, MOBA).

Dlaczego u nas przyjemno pracować ?
  • Участь у розробці комплексного open-world проекту;

  • Молодий колектив, мінімум корпоративної бюрократії;

  • Ремоут і гнучкий графік, який ти можеш підлаштувати під себе.

Reveal Studios

Rodzaj firmy: indie

Pracownicy: 11-50

Platformy : PC

Gatunek: Gry akcji, Gry przygodowe, Gry fabularne, Gry symulacyjne

Wszystkie oferty pracy Reveal Studios
Join our Discord!
Find out about new Unreal Engine Developer jobs on Discord
join
@ingamejob_dev
dowiedz się o nowych ofertach pracy Unreal Engine Developer w Telegram