Middle Game Data Analyst

MysteryTag,Opublikowany 1 tydzień temu

Middle

Pełne zatrudnienie

Do ustalenia

Praca zdalna, Kyiv

Розробник та видавець мобільних ігор Mystery Tag шукає у свою команду Game Data Analyst на віддаленій основі. Ви можете детальніше ознайомитися з нашими іграми, перейшовши за посиланням на наш сайт: mysterytag.com

Nad czym pracować?
  • Gatunek: Gry hyper codzienni, Gry codzienni
  • Platformy : Mobile
Na jakie zadania (obowiązki)?
  • Написання та оптимізація SQL-запитів у БД Clickhouse, PostgreSQL, BigQuery;

  • Розробка звітів та дашбордів у Tableau;

  • Підтримка і розробка etl-процесів;

  • Збір вимог та формалізація завдань для доопрацювань системи зберігання даних;

  • Збір та аналіз даних з різних джерел (БД, текстові логи тощо)

Jakiego specjalisty szukamy?

Вимоги:

  • Досвід роботи в аналізі даних та/або розробці програмного забезпечення від двох років;

  • Впевнене знання SQL (віконні та аналітичні функції, підзапити);

  • Володіння Python (в т.ч. бібліотеками NumPy, Pandas, scikit-learn)

Jakie warunki i bonusy?
  • Офіційне оформлення, відпустка та лікарняні без втрати заробітної плати;

  • Систему наставництва та злагоджену командну роботу;

  • Можливість швидкого кар'єрного росту;

  • Комфортний графік роботи.

MysteryTag

Rodzaj firmy: developer, publisher

Pracownicy: 11-50

Platformy : Mobile, iOS, Android

Wszystkie oferty pracy MysteryTag
Join our Discord!
Find out about new Data Scientist / Analytics jobs on Discord
join
@ingamejob_analytics
dowiedz się o nowych ofertach pracy Data Scientist / Analytics w Telegram
Subskrybuj